Cities Skylines Türkçe Yama 2021

Cities Skylines Türkçe Yama ile Paradox Interactive‘in yayınladığı şehir kurma oyunu Cities Skylines’i ve After Dark DLC’sini 100% Türkçe yapabilirsiniz. Çeviri oyunun Steam ve Epic Games sürümleri ile uyumludur.

Cities Skylines Türkçe Yama 2021 sürümdür ve güncellemelere dahildir. herhangi bir problem çıkmadan çalışmaktadır.

Kurulum için indirdiğiniz dosyayı oyunun Files\Locale klasörüne aktarın.

Oyunu başlattıktan sonra Options -> Misc menüsünden dil ayarlarını değiştirebilirsiniz.

Cities Skylines, Paradox Interactive tarafından geliştirilen ve Paradox Interactive tarafından yayınlanan ücretsiz, açık uçlu, şehir kurma video oyunudur. Oyun, oyuncuların yarattıkları şehirlerin manzarasını şekillendirmek için esnek ama güçlü bir araç olan Skyline Mod’u kullandıkları açık uçlu, anlatı odaklı bir video oyunudur. Oyuncu, üç ana karakterden birinin kontrolünü alır ve oyunun ayarlarına göre önceden oluşturulmuş çeşitli listelerden bir şehir seçerek başlar. Geleneksel gerçek hayattaki şehir kurma oyunlarında olduğu gibi, oyuncu bu yapı malzemelerini inşa etmeye başlamadan önce yolları, kanalizasyonları, elektriği, işletmeleri, otelleri, parkları vb. nasıl düzenleyeceğini planlamalıdır. 

Oyuncu, bu görevleri başarıyla tamamlayarak para ve topluluk puanı kazanır, ancak suç oranları arttıkça vatandaşlarını mutlu etmek için de çalışmalıdır, altyapı bakım gerektirir ve doğal kaynaklar tükenir. Cities Skylines, oyunculara şehir inşa etmede yer alabilecekleri bir dizi farklı senaryo sunuyor ve bunların tümü, oyuncuya şehirlerinde bazı önemli iyileştirmeler yapmaları durumunda neler olabileceğine bir göz atmak için tasarlandı.

Cities Skylines Türkçe Yama 2021

Ayrıca diğer oyun yamalarımız için linke tıklayınız.

Cities Skylines Türkçe Yama 2021 indir

Cities Skylines Türkçe yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Cities Skylines Türkçe türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Cities Skylines Türkçe ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Cities Skylines Türkçe crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *