Car Parking Multiplayer 4.5.9 Apk Güncel 2021

Car Parking Multiplayer 4.5.9 Apk yayalar veya trafik gibi engellerden kaçınırken arabanızı belirli bir alana park etmeniz gereken Play Station Portable’daki eğlenceli oyunlardan biridir. Oyunun ortasında arabanızın benzini biterse, devam etmeniz bu eklenti ile mümkün olacaktır. Bu oyun, “Pro Cycling Manager” gibi diğer park etme oyunlarına oldukça benzer. Bu araba park etme oyunu aynı zamanda bu oyunu daha heyecanlı ve eğlenceli hale getiren birkaç özellik ve ekstraya sahiptir. Hevesli bir otopark insanıysanız, bu oyunu oynamayı seveceksiniz.

Car Park Multiplayer’da sadece arabanızı değil etrafınızdaki çevreyi ve oyundaki diğer oyuncuları da yönetmek zorunda kalacaksınız. Oyunda çok sayıda oyuncu varsa, onlarla maksimum puan için rekabet etmeniz gerekeceğinden savaşa hazırlanmanız gerekir. Bu çok oyunculu oyunda birçok seviye var ve önünüzdeki zorluklara göre hangi seviyede oynamak istediğinizi seçmelisiniz. Bu modda ayrıca araba, petrol ve diğer kaynakları satın alabilirsiniz.

Bunun dışında, aracınızın ve yakıtınızın bakımı için aylık bir ücret ödemeniz gerektiğinden, mali durumunuzu da yönetmeniz gerekir. Bu da size yakıt açısından pahalıya mal olacak ve seviyeler arasında aracınızı tamir etmeniz gerekiyorsa, size daha pahalıya mal olacak. Hatta bu modda yeni tekerlekler, fren lambaları, aynalar, tamponlar ve benzeri gibi daha iyi araba aksesuarları satın alabilirsiniz. Bu modda gerçek paranızı da isterseniz pahalı eşyalar satın almak için kullanabilirsiniz.

Bu araba park etme PC oyunu, Crave Entertainment ve Car Park Mania’nın yapımcıları tarafından geliştirilmiştir. Bu, insan oyunculara karşı yarıştığınız normal çok oyunculu PC oyunu değil. Bu, arabalara vurgu yapıyor ve oyunda ilerlemek için onları park etmeniz gerekiyor. Diğer oyuncular olmadığı için endişelenmenize gerek yok. Ancak bu, oyunda ilerlemek için bilgisayarı yenmeniz gereken çok oyunculu bir kart oyunudur.

Car Parking Multiplayer 4.5.9 Apk Güncel 2021 indir

Car Parking Multiplayer yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Car Parking Multiplayer türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Car Parking Multiplayer ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Car Parking Multiplayer crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *