Car Parking 4.8.2 Apk 2021 Güncel

Car Parking 4.8.2 Apk Buoyant Enterprise‘ın “Otopark” uygulaması, CNET’ten indirilebilen ücretsiz bir sürüm sunar. Bu sürüm, ücretsiz sürümden birkaç özelliğe daha sahiptir, ancak aynı şekilde çalışır. Park halindeki tüm arabalarınızın konumunu bir harita üzerinde görüntüler. Ayrıca hangi arabanın hangi kapının önünde olduğunu, bulunduğunuz yere kaç dakikada vardığını, herhangi bir kaza olup olmadığını ve kaç km yol kat ettiğinizi de görebilirsiniz.

Resmi Google Android Market, indirmek için “Otopark Çok Oyunculu Modu”na sahiptir. Mod, diğer oyunculara karşı araba park etme oyunları oynamanıza izin verir. Hangilerinin en popüler olduğunu görebilmeniz için istatistikler bile sağlar. Oyunu daha heyecanlı hale getirmek için haritanın etrafında sürmek için farklı arabalar arasından seçim yapabilirsiniz.

Car Parking 4.8.2 Apk 2021 Güncel Nasıl Kurulur?

“Car Parking 4.8.2 Apk” için CNET’ten ikinci ücretsiz indirme, Hintçe bir pembe dizi olan “Arab Baladiya Raksomal”dır. İngilizce versiyonu gibi, bu pembe dizi de renkli bir çevrede geçen Dubai’deki hayatı anlatıyor. Bu sabun aynı zamanda ana karakteri Kaptan Salim’in yaramaz maskaralıklarını da anlatıyor. Bu araba park etme 4.8.2 apk modu, oyuncunun arabasını, seçtiğiniz renkten başlayıp seçtiğiniz bir renkle biten şekilde değiştirmenize olanak tanır.

“Car Parking 4.8.2 Apk” için üçüncü ücretsiz mobil apk indirmesi “Dubai Mega Mall”dır. Bu alışveriş merkezinde bir alışveriş merkezi, bir yemek alanı ve bir polis karakolu bulunmaktadır. Oyuncu bu alanlardan herhangi birine girdiğinde kırmızı halı ile karşılaşacaktır. Mega Mall’da dolaşarak biraz zaman geçirmeye hazırsanız, ihtiyacınız olan şey “Dubai Mega Mall Free 4.8.2 Apk Multiplayer Mod”. Bu ücretsiz mod, dokuz farklı araba modeli arasından seçim yapmanıza ve kendi yollarınızı ve mağazalarınızı seçmenize olanak tanır. Dubai otellerini, aracınızı bu üç havalimanından herhangi birine park ettikten sonra da satın alabilirsiniz.

Car Parking 4.8.2 Apk 2021 Güncel indir

Car Parking 4.8.2 yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Car Parking 4.8.2 türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Car Parking 4.8.2 ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Car Parking 4.8.2 crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *