Call of Duty WW2 Türkçe Yama 2021

Call of Duty WW2 Türkçe Yama ile 3 Kasım 2017 tarihinde Steam üzerinden erişime açılan FPS oyun serisinin 2. dünya savaşı temalı oyununu nasıl Türkçe yapabileceğimizi öğreneceğiz. Call of Duty WW2 Türkçe yama ile oyunu 100% gibi bir oranda Türkçeleştirebilirsiniz.

Yama kurulumu oldukça basittir. dosyaları oyun klasörünün içerisine atmanız yeterli olacaktır.

Call-of-Duty-WW2-Turkce-Yama-1 Call of Duty WW2 Türkçe Yama 2021

Call of Duty WW2, Call of Duty: Online’ın devamı niteliğindedir. Oyunda, oyuncular çeşitli Call of Duty Takımlarından birinin kontrolünü ele geçiriyor ve çeşitli silahlar ve askeri taktikler kullanarak düşmana karşı “soruşturma” yapmaya odaklanarak görevlerini yerine getiriyorlar. Görevinizi yerine getirirken, gelecekteki görevlerde kullanılabilecek para, ekipman ve XP kazanarak seviye atlayabilirsiniz. Call of Duty WW2’de yer alan ve her biri farklı oyun modlarında yer almanızı gerektiren çeşitli avantaj türleri vardır. Her biri belirli bir Call of Duty Ekibine odaklanmıştır. Her bir avantajın yararı, diğer oyuncuları “incelemek” veya kendi takımınızın performansını iyileştirmektir.

Call of Duty: WWII, oyuncuların kendi Call of Duty ekiplerini oluşturmalarına ve mümkün olan en yüksek puanı kazanmak için birbirleriyle kafa kafaya gitmelerine olanak tanıyan çok oyunculu bir moda sahiptir. Ek olarak, oyuncular artırılmış oyun modları ve puan artırıcı avantajlar için takım oluşturabilir ve birlikte oynayabilir. Tek oyunculu harekatta görevleri tamamlamak, VIP’leri kurtarmak ve Almanlara karşı saldırılar gerçekleştirmekle görevlendirildiniz. Hikaye çizgisi, yeni savaş boyunca bir dizi görev boyunca size rehberlik eder ve birçok farklı oyun türünü içerir ve oyuncuların kendi Call of Duty takımlarını oluşturmalarına ve özelleştirmelerine izin verilir.

Çok oyunculu kampanyanın aksine, Call of Duty WW2 yalnızca tek oyunculu özelliklere sahiptir. Bu, oyuncuların çeşitli görevleri ve görevleri tamamlamaları ve harekâta daha da ilerlemek için görevlerini tamamlamaları gerektiği anlamına gelir. Her görevin kendi hedefleri vardır ve bunlardan çok sayıda olmasına rağmen, çoğu, hizipinizin bir sonraki seviyeye ilerlemesini sağlamak için yakalama ve tutma hedeflerine odaklanır. Harekatın sonuna kadar güvende olduğunuzda, oyun, müttefiklerin Alman ordusuna karşı savaşmasına yardım etmeniz gereken bir sonraki İkinci Dünya Savaşı aşamasına geçecek. Elbette, Almanların Fransa’nın kontrolünü kaybettiği büyük bir bitiş sahnesi de var ve onların yerlerine yeniden kavuşmalarına yardım etmekle görevlendirildiniz.

Call of Duty WW2 Türkçe Yama 2021 Nasıl Kurulur?

Call-of-Duty-WW2-Turkce-Yama-2 Call of Duty WW2 Türkçe Yama 2021

Call of Duty WW2, temel, orta ve ileri düzeylerden başlayarak çeşitli sürümlerde mevcuttur. Her seviye kendi harekatına ve çok oyunculu haritalarına sahiptir ve oyuncular tüm koleksiyon arasında seçim yapabilir veya sadece favorilerinden birkaçını seçebilirler. Call of Duty WW2 haritalarının her biri, düşman askerlerinin dalgalarını vurmak, belirli araç türlerini ortadan kaldırmak veya belirli ilgi noktalarını korumak gibi kendi hedeflerine sahiptir. Çok oyunculu haritalardan bazıları Call of Duty serisinin imza temalarına sahipken, diğerleri tanıdık ayarlara kendi tarzınızı koymanıza izin veriyor. Call of Duty: WWII tek oyunculu kampanya, oyuncuların makineli tüfek gibi önceki taksitlerde görülmeyen silahları kullanmasına da izin verecek.

Daha önce de belirtildiği gibi, Call of Duty WW2 hem çok oyunculu hem de indirilebilir içeriğe sahip tek oyunculu oyunları sunuyor. Call of Duty WW2 savaş haritası paketi, oyuncuların Japon Ordusu’na yapılan saldırı sırasında Birleşik Devletler Silahlı Kuvvetleri ile birlikte savaşmasına olanak tanır. Ayrıca, silahınızın mühimmat sayısını doldurmak için kullanılabilecek, cephane dökümü gibi bir avuç bonus hedef sağlar. Ancak indirilebilir içerik her şey değildir: Oyuncuların oyun sırasında başarılı olabilmeleri için tüfekleri için “Buckshot”, “Dukes” ve “Grenades” eklentilerini bulmaları gerekir. Call of Duty WW2 çok oyunculu haritaları satın almak istiyorsanız, indirilebilir içeriği de satın almanız gerekir.

Call of Duty WW2’yi doğrudan steam mağazasından indirerek veya Call of Duty oyunu, Call of Duty: WW2 PSP oyunu, Call of Duty: içeren Call of Duty: WWII sitelerini ziyaret edebilirsiniz. ABD Kuvvetleri Başlangıç ​​Paketleri ve Call of Duty: Allied Forces Season Pass. Call of Duty WW2’yi Xbox mağazasından veya Game Stop’tan da edinebilirsiniz. İndirilebilir içerik paketi, “FT Invasion” adlı yeni bir savaş haritasıyla birlikte gelir. Ek olarak, Call of Duty WW2, oyunculara iki ek bağlantı yuvası ve iki cihaz – Ullstein ve M1 Garand – sağlar. Son olarak, Call of Duty’nin bu sürümü, “Fine” ve “Bayonet” silahlarından “Assault” ve “Pistols” silahlarına geçme seçeneğine sahiptir.

Ayrıca diğer oyun yamalarımız için linke tıklayınız.

Call of Duty WW2 Türkçe Yama 2021 indir

Call of Duty yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Call of Duty türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Call of Duty ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Call of Duty crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
 1. melih

  F1 2020 oyununda yorum yapılmıyor sanırım bir sıkıntı var. O yüzden buradan yorum yapmak zorunda kaldım . F1 2020 Türkçe yama linkleri kırık yeniler misiniz

 2. barış

  KANK ŞUNU Bİ HALLETSEN BE.. İNDİRİLMİOR

 3. isimsiz

  Makine çevirimi bu

 4. rqrweqr

  megaya atıyor ama indirme yok?

 5. ümit

  harika

  • melih

   buradaki linklerin hepsi kırık ulaşmaya çalıştım ama cevap veren de yok sende varsa paylaşır mısın rica etsem ig:melihozers