Call of Duty World at War Türkçe Yama

Call of Duty World at War Türkçe Yama sitemizde mevcut olup siz değerli takipçilerimizin hizmetine sunmaktayız. Call of Duty World at War Türkçe Yama 2021 kurulumu oldukça basittir.

Call of Duty World at War oyununu Steam veya diğer platformlar üzerinden de indirebilirsiniz.

Başarılı bir yama kurulumu için lütfen yama dosyası içerisinde bulunan yönergeleri takip ediniz.

image-2 Call of Duty World at War Türkçe Yama
Call of Duty World at War Türkçe Yama

Call of Duty: World at War Nintendo Wii’de piyasaya sürülmesinden bu yana çok sayıda güncelleme aldı. Haftalık egzersiz rutinimin bir parçası olarak bu oyunu oynamak için birkaç saat harcadım. Bu oyunun en son sürümünü oynamak istiyorsanız, işte bazı hızlı ipuçları. Nintendo Wii’nize potansiyel olarak performans iyileştirmeleri getirebilecek en yeni yama uygulandı.

all of Duty: World at War PC Yaması v1.5. Bu yama, tüm gerçek hayattaki askeri durumlar için tasarlanmış yüksek patlayıcı bir seviye olan yeni “Warden” haritasının eklenmesi de dahil olmak üzere popüler çok oyunculu moda bir dizi heyecan verici özellik ve geliştirme getirdi. Yeni ve güçlü bir silaha (Wunderwaffe DG-2) sahip yeni Zombie haritasının yanı sıra birkaç yeni tuzak ve diğer heyecan verici özellikler de eklendi. Tüm MP sunucularında köpek yumurtlaması iyileştirildi.

Güncellemeyi atlamayı tercih ederseniz, indirmeniz için bankayı bozmayacak birkaç tane var. Bu ücretsiz modlar, mevcut Call of Duty: World at War kurulumunuz için iyi çalışacaktır. Çok oyunculu oynuyorsanız bunları yüklemediğinizden emin olun. Cod waw modlarını içeren bu modlar, oyundaki zombilerin daha hızlı koşmasını, daha yükseğe zıplamasını ve daha uzun süre kalmasını sağlayacak.

Özellikle oyunun en son sürümüne sahipseniz, bu modların sisteminizde sorunlara neden olma olasılığı vardır. Ancak, en kötü durum senaryosu, oyunu gerçekten yeniden yüklemeniz gerekebilir. Bunu yapmak için Wii’nizin “Wii Yardım” programını açın. Oyunun teknik detayları ile ilgili yardıma ihtiyacınız varsa konsola “Wii Help” yazabilirsiniz ve karşınıza çıkan bilgilendirici diyalog size aradığınız cevabı verebilir. Bu yamanın çalışması için en son üretici yazılımının kurulu olması gerektiğini unutmayın. Hâlâ sorun yaşıyorsanız, özel kurulumunuz için bir kılavuzu olup olmadığını öğrenmek için çevrimiçi bir uzmana danışın.

Call of Duty World at War Türkçe Yama Nasıl Kurulur?

image-3-1024x474 Call of Duty World at War Türkçe Yama

Örneğin, bir Wiifly cihazınız varsa ve onu internete bağlanmak için kullanıyorsanız, oyun oynarken etrafınızda birçok Zombinin ortaya çıkacağını göreceksiniz. Bu başlı başına büyük bir sorun değil, ancak keskin nişancılığa gitmek istediğinizde veya aniden bir Zombi sürüsüyle karşılaştığınızda sinir bozucu olabilir. Bunu çözmek için kablosuz bağlantısı olmayan bir konsola geçmeniz yeterlidir ve bu bir sorun olmamalıdır.

Call of Duty: World at War’a gerçekten yeni ve yeni bir dokunuş katan bir başka harika özellik de zombilerin kendisi. Benzersiz kıyafetleri vardır ve diğer oyuncuların kullandığı genel yeşil renkten farklıdır. Son derece hızlıdırlar ve çevrede hareket ederken onları çekmeyi kolaylaştırır. Geliştiriciler, bu hızlı Zombileri ortadan kaldırmak için yeni silahlar da eklediler. Her silahın kendine özgü sesi vardır, yani sadece böcekleri vurmadığınızı bilirsiniz. Eklentiler ayrıca yeni avantajlar, özel güçlendirmeler ve tamamlanacak görevler ekler.

Orijinal Call of Duty’yi veya bu modu sevseniz de, indirip denemek için zaman ayırmaya değer bulacaksınız. İlk oyununuzda “Duyuru Gönderisi” göreviyle başlayabilirsiniz. Oyuna eklenen her ekleme hakkında bilgi edinebileceğiniz ve beğenip beğenmediğinizi öğrenebileceğiniz küçük bir alan. Modu beğendiyseniz, eklenti menüsünde sayfanın alt kısmında bulacaksınız. Kullanımı hızlı ve kolaydır, bu yüzden bundan yararlanın ve keyfini çıkarın.

Unutmayın, bu sadece bir mod, bu yüzden resmi Call of Duty World at War oyunu olduğunu düşünmeyin. Kendi takdirinize bağlı olarak kullanın. Eminim onu ​​tamamen kendinize ait kılmak için onunla yapabileceğiniz pek çok şey vardır. Kim bilir, bu oyun için en popüler modlardan biri bile olabilir!

Call of Duty World at War Türkçe Yama indir

Call of Duty yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Call of Duty türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Call of Duty ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Call of Duty crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *