Call of Duty: Black Ops Türkçe Yama 2021

Call of Duty: Black Ops Türkçe Yama sitemizde mevcut olup siz değerli takipçilerimizin hizmetine sunmaktayız. Call of Duty: Black Ops Türkçe Yama 2021 kurulumu oldukça basittir.

Call of Duty: Black Ops oyununu Steam veya diğer platformlar üzerinden de indirebilirsiniz.

Başarılı bir yama kurulumu için lütfen yama dosyası içerisinde bulunan yönergeleri takip ediniz.

image-7-1024x357 Call of Duty: Black Ops Türkçe Yama 2021
Call of Duty: Black Ops Türkçe Yama

Call of Duty Black Ops, daha iyi Call of Duty çevrimiçi oyunlarından biri olarak bilinir. Bununla birlikte, devasa çok oyunculu bileşeni nedeniyle, birçok kişi, oyunu oynamayı çok sinir bozucu hale getirebilecek bazı dil sorunları ve diğer sorunları olduğu için eleştiriyor. Bu sorun Call of Duty Black Ops’a özgü değil, aslında oyunun arkasındaki genel tema ve hikayeden kaynaklanıyor. Orijinal oyunu oynamış olanlar için, dil problemlerinin ne kadar sinir bozucu olduğunu muhtemelen biliyorsunuzdur.

Peki, Call of Duty Black Ops II’deki dil problemlerinden nasıl kaçınılır? Bir yol, oyunu önceden yüklemektir. Ön yükleme, Call of Duty’nin PC versiyonunda ortaya çıkabilecek tüm sorunların online versiyonda çözülmesini sağlıyor. PC ve Xbox için ayrı indirmeler olsa da Call of Duty Black Ops’un her iki versiyonu da aynı şirket tarafından geliştirildiğinden, bu ön yükleme özelliği ile oyunun Xbox’a yüklenmesi kusursuz bir şekilde çalışacaktır. Ön yükleme, internet bağlantı hızınızın yükleme işleminden etkilenmemesini de sağlayacaktır.

Call of Duty Black Ops’taki dil sorunlarıyla başa çıkmanın başka bir yolu da mod yaması kullanmaktır. Mod yama, belirli aralıklarla Call of Duty gibi oyunların dosyalarını yamalamak için tasarlanmış bir yazılım yardımcı programıdır. Call of Duty Black Ops için kullanılan en yaygın mod yaması, Call of Duty Elite web sitesinde yayınlanandır. Bu yama oyunun performansını artırır. Ayrıca oyun oynarken bulunan birçok hatayı düzeltir.

Call of Duty: Black Ops Türkçe Yama 2021 Nasıl Kurulur?

Mod yamasını kullanıyorsanız yamayı konsolunuza uygulamanız önerilir. Ancak bunu yapmadan önce Xbox Live hesabınızı yedeklemelisiniz. Bu, bugün daha sonra Call of Duty black’inizle ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, Xbox Live hesabınızda yaptığınız değişiklikleri geri yüklemenize olanak tanır. Xbox canlı hesabınızı yedeklemek, bugün daha sonra Call of Duty black oynayan arkadaşlarınızla tekrar bir araya gelmenizi sağlayacaktır. Oyundaki performansları hakkında endişelenmeden, oyunu oynarken onlara katılabileceksiniz.

image-8-1024x363 Call of Duty: Black Ops Türkçe Yama 2021
Call of Duty: Black Ops Türkçe Yama

Call of Duty black 4 mod yaması, Call of Duty black one indirilebilir içerik sürümünde bulunan özelliklerden biridir. Bu yama, oyunun Xbox One’daki genel performansını iyileştirir. Bu yama ile geliştirilen en önemli özelliklerden bazıları oyunun yükleme süresi, bellek ve doku kalitesidir. Bu özelliklerin yanı sıra, ilk günkü güncelleme, haritalardaki görünmez engeller gibi oyunda bulunan birkaç hatayı düzeltti. İlk gün güncellemesi, oyuncuların haritalarda diğer oyuncuları görememe sorununu da düzeltti.

Oyuncuların Call of Duty: Black Ops için en son indirilebilir içerik paketinde bulunan tüm özelliklerin keyfini çıkarabilmeleri için, Call of Duty siyah konsolunu satın aldıktan hemen sonra satın almaları gerekir. Oyuncuların bu içeriği kendi seçtikleri çevrimiçi oyun platformu aracılığıyla satın almalarına gerek yoktur, çünkü doğrudan Xbox one’larına indirebilirler. Bu oyunun en yeni sürümünde pek çok iyileştirme olduğu için fiyat her kuruşuna değer. Ortalama bir oyuncu için bu, Call of Duty siyah konsolu satın alırken paraları için en iyi değerlerden biridir.

image-9-1024x357 Call of Duty: Black Ops Türkçe Yama 2021
Call of Duty: Black Ops Türkçe Yama

Call of Duty Black Ops’u zaten indirdiyseniz, yeni modu denemelisiniz. Gözlüklerin yardımıyla oyuncular artık karanlığın örtüsü altında zombileri görebiliyor. Bu yeni versiyonda, daha az hasar vermek için ayaklarına veya uzuvlarına ateş etmek artık daha kolay olduğundan, her bir zombi sınıfını ortadan kaldırmak zorlaşıyor. Örneğin, bir oyuncu artık bir grup zombiyi hızla öldürmek için hızlı ateş eden bir silah kullanabilir.

Bu sonbahar biz farkına varmadan burada olacak, bu yüzden Call of Duty black ops cold war’ın en son sürümünü indirmeye ve saatlerce süren eğlence ve eğlencenin tadını çıkarmaya hazırlanın. Xbox One’ınızda oyunları veya başka bir uygulamayı indirirken sorun yaşıyorsanız, her zaman indirme sitemize gidebilir ve güvenli sunucumuzdan yararlanabilirsiniz. Web sitemiz dünyanın en iyi p2p sağlayıcılarıyla güvenilir bağlantılara sahiptir ve bu nedenle oyun veya başka herhangi bir uygulamayı indirirken hiçbir zaman sorun yaşamayacaksınız. Ayrıca, oyunu indirmenize ve makinenizde iyi çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için bir deneme çalıştırması yapmanıza izin veren oyunlarımızın ve programlarımızın tek seferlik denemesinden de yararlanabilirsiniz. Peki, ne bekliyorsun?

Call of Duty: Black Ops Türkçe Yama 2021 indir

Call of Duty: yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Call of Duty: türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Call of Duty: ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Call of Duty: crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *