Call of Duty Black Ops 3 Türkçe Yama 2021

Call of Duty Black Ops 3 Türkçe Yama Treyarch ve Aspyr ortaklığı ile geliştirilen ünlü savaş FPS serisine ait olan oyunu Call of Duty Black Ops 3 Türkçe yama sayesinde tamamen Türkçe yapabilirsiniz. Çeviri Steam ve Korsan sürümlerle uyumludur.

Kurulum için indirdiğiniz COD.BO3.TR programını yönetici olarak çalıştırarak oyunun yer aldığı dizini seçip kurulum işlemini başlatın.

Call-of-Duty-Black-Ops-3-Turkce-Yama-1 Call of Duty Black Ops 3 Türkçe Yama 2021

Call of Duty: Black Ops 3, 4 Kasım 2013’te tüm yıl boyunca kullanıma sunulmak üzere bugün resmi olarak duyuruldu. Popüler Call of Duty serisinin üçüncü bölümü ve Microsoft Windows, PlayStation için piyasaya sürülecek ilk büyük taksit. 3 ve Xbox 360. Sledgehammer Games tarafından geliştirilen oyun, isimsiz bir “Sentinel” in Beyaz Saray’a saldırmasının ardından dünya çapında ilgi gören bir intikam planında geçiyor. Amerika Birleşik Devletleri Başkanı, teröristlerden uluslararası teröristlere kadar düşmanların saldırısıyla baş etmek zorunda olduğundan, dünyanın dört bir yanındaki askeri müttefikler bir araya gelmeli ve bu büyüyen krizle mücadeleye yardım etmelidir.

Call of Duty Black Ops 3 Türkçe Yama 2021 Nasıl Kurulur?

Call-of-Duty-Black-Ops-3-Turkce-Yama-2 Call of Duty Black Ops 3 Türkçe Yama 2021

Call of Duty Black Ops 3’te dört oyun modu olacak: Multiplayer, Sandbox, Multiplayer Endless ve Zombies. Oyun modları, oyunculara katılabilecekleri bir dizi seçenek sunacak: Takım Arenası, Teke Tek veya Tüm rakiplere karşı herkese açık. Tek oyunculu kampanya, büyük ülkemizi teröristlerin ve diğer güçlerin acımasız saldırılarına karşı savunmak için mücadele eden Amerika askerlerinin yer aldığı önceki Call of Duty oyunlarının hikayesini içerecek. Zombiler modu, zombilere karşı kendinizi savunmanız gereken ölümsüzlerin dönüşü olacak.

Call-of-Duty-Black-Ops-3-Turkce-Yama-3 Call of Duty Black Ops 3 Türkçe Yama 2021

Tek oyunculu beta, bugünden itibaren seçkin medya kuruluşlarında satışa sunulacak ve Call of Duty Elite Beta istemcisi aracılığıyla erişilebilir olacak. Hesabınızda oturum açmak ve çeşitli seçeneklere ve oyun modlarına erişmek için kendi İnternet bağlantınızı kullanan betaya erişmek için istemciyi yüklemeniz gerekir. Betaya katılmak, size yeni çok oyunculu özellikler de dahil olmak üzere Call of Duty Black Ops 3’te neler olacağına dair bir fikir verecektir. Ayrıca, genel grafiklerin nasıl geliştirildiğine ve arayüzün Windows işletim sistemi için nasıl düzenlendiğine ve oluşturulduğuna da iyi bakacağız. Öyleyse betaya katılın ve kendiniz görün.

Ayrıca diğer oyun yamalarımız için linke tıklayınız.

Call of Duty Black Ops 3 Türkçe Yama 2021 indir

Call of Duty yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Call of Duty türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Call of Duty ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Call of Duty crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *