Bully Scholarship Edition Türkçe Yama

Bully Scholarship Edition Türkçe Yama sitemizde mevcut olup siz değerli takipçilerimizin hizmetine sunmaktayız. Bully Scholarship Edition Türkçe Yama 2021 kurulumu oldukça basittir.

Bully Scholarship Edition oyununu Steam veya diğer platformlar üzerinden de indirebilirsiniz.

Başarılı bir yama kurulumu için lütfen yama dosyası içerisinde bulunan yönergeleri takip ediniz.

Bully-Scholarship-Edition-Türkçe-Yama-1 Bully Scholarship Edition Türkçe Yama

The Maze’i yaratanlarla aynı kişiler olan geliştirici Crave Entertainment’ın bir oyunudur. Ürpertici taramalar ve birçok beyin uyuşturan bulmaca ile dolu eski tarz bir korku oyunu arıyorsanız, kesinlikle Bully’ye göz atmalısınız. Oyun eleştirmenler tarafından övgüyle karşılandı ve eski moda güzel bir point ‘n clicker oyunu arayanlar tarafından her gün indirilmeye devam ediyor. Yine de bu oyunun geçmişinin bir gölgesi olabileceğine dair bir his var çünkü artık oyun topluluğu tarafından çok seviliyor. Bu incelemede oyunun kökenine ve onu diğer benzer oyunlardan ayıran özelliklere bir göz atacağım.

Oyun, öğrenci kabadayı ve öğretmen Michael Thorton’un herkesin katılmasını sağlamaya çalıştığı Bulldogs adlı bir okulu gösteren bir grafikle başlar. Babası okul için çalışan Jessica ve Michael’a aşık olan bir kız olan Jessica dahil olmak üzere bazı yeni insanlar ona katıldı. Kısa süre sonra, Bully Scholarship Edition’ın yalnızca bir kopyasına ve resmi devam kitabının bir kopyasına sahip olan okul kütüphanesini bulmak için bir arayışa girmeleri gerektiğini keşfederler. Hikaye, Jessica, Michael, nicie’den gönderilen kısa mesajların yanı sıra bazı gizli fotoğraflar ve mesajlar aracılığıyla anlatılıyor.

Bully Scholarship Edition Türkçe Yama Nasıl Kurulur?

Oyunun birkaç farklı ayarı var, yani Bulldogsbridge kasabası ve okulun salonları ve koridorları. Oyunun her alanında, oyuncuları nakit ve XP ile ödüllendiren beş hikaye görevi vardır. Bazı hikaye görevleri zamanlıdır, yani onları tamamlamak için yalnızca belirli bir süreniz olur. Diğer görevler biraz daha zordur ve bir görevde başarılı olamazsanız genellikle size fazladan can verir. Tam oyunun daha kısa versiyonu olan bonus oyunu da ana menüden oynanabiliyor. Bully Scholarship Edition ve Anniversary Edition arasında bölünmüş toplam 52 hikaye görevi var.

Bully-Scholarship-Edition-Türkçe-Yama-2 Bully Scholarship Edition Türkçe Yama

Orijinal versiyonu oynamış olanlar için Bully Scholarship çok tanıdık gelecek. Kontroller aynı, kamerayı hareket ettirmek ve hedeflere saldırmak için wii uzaktan kumandayı kullanıyor. Hedefinize nişan almak için kumandayı kullanmanız gereken çoğu oyunun aksine, Wii versiyonunda bunu yapmak için yumruk pedine fiziksel olarak yumruk atmanız gerekir. Bully Scholarship’te bir Bulldog’a çarpmak herhangi bir zarar vermez ama yüzünüzde iz bırakır. Bulldog tarafından vurulmak, gerçek Bulldog tarafından vurulmak kadar zordur.

Oyun Bulldog dünyasında geçiyor, bu nedenle oyunun her yerinde, nesnelerin adlarından, oynarken çalınan fon müziğine kadar köpeklere referanslar görmeyi bekleyebilirsiniz. Daha önce de belirtildiği gibi, tek fark, Wii’nin kablosuz destekli bilek kayışını takarken oyunu oynayabilmenizdir. Kabloların yolunuza çıkması veya beceriksiz parmaklarınızla herhangi bir şeye zarar vermesi konusunda endişelenmenize gerek kalmadan yeni oyun konsolunuzu göstermenin harika bir yolu.

Bu, Bully Bursu için sadece bir başlangıç, çünkü oyunla birlikte yayınlanacak birkaç bölüm daha var. Hikayenin beşinci bölümü, okulu savunmayı ve dördüncü bölümde zorbalara zarar vermeyi içerir. Üstesinden gelinmesi gereken yeni engeller ve ortaya çıkarılacak yeni hikayeler ile her bir görevin farklı olmasından keyif aldım. Oyunun ilk sürümünden bu yana ne kadar ilerlediğini gerçekten gösteriyor ve hangi yeni içerikleri ekleyeceklerini görmek için gelecek sürümleri sabırsızlıkla bekliyorum. Bully Scholarship’i beğendiyseniz, dördüncü bölümdeki olaylardan hemen sonra geçen beşinci bölüme bayılacaksınız.

Bully Scholarship Edition Türkçe Yama indir

Bully Scholarship Edition yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Bully Scholarship Edition türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Bully Scholarship Edition ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Bully Scholarship Edition crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *