Battlefield V Türkçe Yama 2021

Battlefield 5 Türkçe Yama, DICE tarafından geliştirilen FPS türündeki savaş oyunu Battlefield 5 Türkçe Yama ile oyunu tamamen Türkçe oynayabileceksiniz.

Steam ile indirebileceğiniz ve diğer oyun indirme sitelerinde mevcut olan Battlefield 5 oyununu bu yama ile sorunsuz Türkçe oynayabilirsiniz.

Kurulum için arşivde yer alan dosyaları oyunun ana klasörüne aktarın.

Battlefield-5-Turkce-Yama-1 Battlefield V Türkçe Yama 2021
Battlefield-5-Turkce-Yama-2 Battlefield V Türkçe Yama 2021
Battlefield-5-Turkce-Yama-3 Battlefield V Türkçe Yama 2021

Battlefield V Türkçe Yama 2021 Nasıl Kurulur?

Battlefield 5, EA DICE tarafından geliştirilen ve yayınlanan fütüristik bir birinci şahıs nişancı video oyunudur. Electronic Arts tarafından “Squad Command” olarak belirlenen popüler oyun serisinin on beşinci taksitidir. Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One ve PC için dünya çapında 20 Kasım 2021’de 50 $ ‘lık resmi fiyatla piyasaya sürüldü. Oyunu PlayStation Store veya Xbox Store’dan da satın alabilirsiniz.

Bu oyunda, oyuncu, Dünya adlı savaşla parçalanmış bir dünyanın etrafında gelişen bir hikayede bir kahramanın rolünü üstlenir. Oyuncu, askeri siperlerde faaliyet gösteren “Ghosts” ekibinin bir üyesi olan Jack Barnes rolünü üstlenir. Hikaye, Ghosts ekibinin dünyayı düşmanın amansız saldırılarından koruma misyonunu konu alıyor. Çok oyunculu moddaki bu etkileşimli tek oyunculu mod, oyuncunun çok oyunculu modun siperlerine girmesiyle aynı yoğun çatışmaları sunar, ancak çok daha büyük bir ölçekte. Oyuncu, düşmanı yok etmek veya bölgeleri kurtarmak gibi çeşitli hedeflere ulaşmak için kendi tankını kontrol etme veya ortamlarda jet kullanma seçeneğine sahip olur.

Oyuncu ayrıca, ünlü asker ve sağlık görevlisi Joker de dahil olmak üzere dövüşte kendilerine yardımcı olacak müttefikler kiralama seçeneğine de sahiptir. Çok oyunculu moddaki bu etkileşimli mod, oyuncuların tankları ve diğer savaş makinelerini kontrol ettikleri ve sürükleyici savaş hikayelerine katıldıkları “CAPTleground – WWII” filmi olarak temalıdır. Oyunun menüsünde bir çok seçenek bulunuyor ve oynamak istediğiniz oyun türüne göre farklı bakış açıları arasında kolaylıkla geçiş yapabiliyorsunuz. “Büyük operasyonları” seçerseniz, meydan okuma seviyenizi seçme konusunda daha fazla özgürlüğe sahip olacaksınız. Oyun, yetişkin içeriği ve tek oyunculu moddaki yetişkin içeriği nedeniyle Genç olarak derecelendirilmiştir.

Diğer Oyunlarla ilgili Türkçe Yamaları İndirmek İçin Lütfen Tıklayınız!

Battlefield V Türkçe Yama 2021 indir

Battlefield V Türkçe yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Battlefield V Türkçe türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Battlefield V Türkçe ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Battlefield V Türkçe crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.