Battlefield 4 Türkçe Yama 2021

Battlefield 4 Türkçe Yama size ünlü savaş oyunu Battlefield 4‘ü Türkçe olarak oynamanıza imkan sağlar. Battlefield 4 Türkçe Yama ile oyun %99 oranında Türkçe olarak çevrilir ve herhangi bir sorunla karşılaşma olanağınız olmaz.

Yamanın detaylarını lütfen okumadan kurmayınız. Kurulum detayları dosya içerisinde mevcuttur. dikkate alınız.

Update 11, 12, Origin, Steam Premium Edition, 84289 ve diğer yeni çıkam tüm sürümlerle uyumludur.

Battlefield-4-Turkce-Yama1 Battlefield 4 Türkçe Yama 2021
Battlefield-4-Turkce-Yama2 Battlefield 4 Türkçe Yama 2021
Battlefield-4-Turkce-Yama3 Battlefield 4 Türkçe Yama 2021
Battlefield-4-Turkce-Yama4 Battlefield 4 Türkçe Yama 2021

Bu bölümü görünce biraz heyecanlanıyorum. Neden burada? Oyunumun sorunsuz çalışmasını sağlayacak çok önemli bir yama olması gerektiğini düşünüyorum. İndirdiğimde, bunun bir İngilizce yaması olduğunu çabucak buluyorum. Yanlış olmadığından emin olmak için kontrol ediyorum ve indiriyorum.

Battlefield 4 Türkçe Yama 2021 Nasıl Kurulur?

Kısa bir süre sonra, yamayı indirirken bir sorun olduğunu söyleyen başka bir e-posta aldım. Görünüşe göre bazı içerikler yama işlemi sırasında yanlışlıkla kaldırıldı. Hemen yamayı tekrar indirdim ve her şey yeniden yeni gibi çalışıyor.

Boşa geçen zaman diye buna derim. Yanlış olanı indirerek zamanımı boşa mı harcadım? Pek sayılmaz. İstenmeden kaldırılan dosyaları kurtarmak için sayısız saatler harcamak zorunda mıydım? Pek sayılmaz.

Bu durumda, oyun için en son resmi yamayı indirebildim. Artık oyunu oynayabiliyorum ve oyunla yapmak istediklerimi yapabiliyorum. Oyunda sayfadan çıktığımda ortaya çıkan sinir bozucu “buraya tıklayın” ses efektini artık dinlemek zorunda değilim.

Tek dezavantajı, battlefield 5 için İngilizce yamanın yapılacak küçük bir şey olmamasıdır. İndirdikten sonra, yamanın ne yapması gerektiğini görmek için talimatları okumaya gittim. Oldukça uzundu, bu yüzden dosyaları tek tek bilgisayarıma kopyalamaya başladım. Bitirdikten sonra, bir şeyler ters giderse dosyalarınızı her zaman geri alabilmeniz için orijinal oyun klasörümü yedekledim.

Oyunuma yama yapmam sadece bir saatimi aldı. İşin iyi yanı, yama bana herhangi bir paraya mal olmadı. Ücretsiz indirdim. Sadece talimatları okuduğunuzdan emin olun. Oyun oynarken iyi eğlenceler!

Oyunu birkaç gündür oynuyorum. Çok kısa olmasına rağmen, henüz denemediğim birkaç şey var. Örneğin, sınıfınızı askerden mühendise değiştirmek için yamayı kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? Ya da askerini mühendis olarak değiştirmeye ne dersin? Ayrıca oyun deneyiminizi geliştirmek için yapabileceğiniz birkaç ince ayar var.

Ayrıca diğer oyun yamalarımız için linke tıklayınız.

Battlefield 4 Türkçe Yama 2021 indir

Battlefield 4 Türkçe yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Battlefield 4 Türkçe türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Battlefield 4 Türkçe ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Battlefield 4 Türkçe crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
  1. reis

    steam ile çalışır umarım