Batman Arkham Knight Türkçe Yama 2021

Batman Arkham Knight Türkçe Yama sitemizde mevcut olup siz değerli takipçilerimizin hizmetine sunmaktayız. Batman Arkham Knight Türkçe Yama 2021 yamanın kurulumu oldukça basittir.

Batman Arkham Knight oyununu Steam veya diğer platformlar üzerinden de indirebilirsiniz.

Başarılı bir yama kurulumu için lütfen yama dosyası içerisinde bulunan yönergeleri takip ediniz.

Batman hayranları her zaman Batman: The Dark Knight ile ilgili her şeyi arıyorlar ve Türk yetkililerin umurunda değil. Türk film yapımcıları, oyuncuların Kara Şövalye’nin kontrolünü ele geçirdiği ve Gotham Şehri’ni kötü adam Lord Joker’den koruduğu Batman Turkish Attack adlı bir Batman video oyunu yayınladı. Evet, kötü adamlarla savaşmayı ve şehri Gotham City’nin kendisinden kurtarmayı içeren bir oyun. Batman Turkish Attack video oyununun “Dünya Savaşı” versiyonu bile var.

Oyunun hikayesi şu şekildedir. Batman, zaman dolmadan Gotham City’yi Joker’in kötü pençelerinden kurtarmalı. Batman rolünü oynuyorsunuz ve Batmobile, çift kanatlı, banyo paspası ve tabii ki Batplane’i kullanarak Joker’in tüm uşaklarını ve kötü adamlarını alt ediyorsunuz. Daha önce hiç Batman oyunu oynamadıysanız, bu kesinlikle sizin için! Batman ve Kara Şövalye’nin sıkı bir hayranıysanız, bu mükemmel bir seçimdir.

Bu oyunun Türkçe versiyonunu edinmek için birçok çevrimiçi oyun portalından birini ziyaret edin ve orada bulacaksınız. Kayıt olduktan sonra size basit bir indirme kodu verilecektir. Batman: Thearkham Knight Turkish Patch kopyanızı almak için gereken tek şey bu.

Bu, muhtemelen tamamen bağımlılık yapıcı bulacağınız oyunlardan biridir. Sorunları eğlenceli bir şekilde çözmeyi seviyorsanız, bunu oynamaktan zevk alacaksınız. Problem çözmeyi sevmeseniz bile, bu yine de çok eğlenceli. Daha önce de bahsettiğim gibi oyunun bir de “Dünya Savaşı” versiyonu var.

Batman Arkham Knight Türkçe Yama 2021 Nasıl Kurulur?

Oyunun Türkçe sürümünü indirin ve hemen oynamaya başlayın. Xbox oyuncusu veya PlayStation oyuncusu olmanız fark etmez. PlayStation Now’dan Batman: Thearkham Knight Turkish Patch oynarken yanlış yapmış olamazsınız. Ayrıca Xbox 360, Wii ve Nintendo DS için sürümler de bulabilirsiniz. İndirilebilir sürüm, konsol sürümlerini satın almaktan çok daha uygun maliyetlidir. Ve dürüst olmak gerekirse, kim gerçekten yamalı bir oyun satın almak ister?

Oyunun hikayesi, Gotham City’nin rafa kalkmış ve mahvolmuş olmasıdır. Şehri kurtarmak ve suça son vermek Batman’e kalmıştır. Oyunu denetleyiciyi kullanarak veya Fareyi kullanarak oynama seçeneğiniz vardır. Denetleyiciyi kullanmak, çevreyle daha fazla etkileşim kurmanın yanı sıra karakteriniz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmanızı sağlar. Oyunu fare ile oynamak, orijinal oyunu oynamak gibidir.

Gotham City’de iyilik yapma arayışınız sırasında da bazı sıkıntılarla karşılaşacaksınız. Silah kullanımı ve ölümcül olmayan alt etmeler ile iki tür mücadele vardır. Suçlu yeraltı dünyasında yolunuzu nasıl boğuşacağınızı ve güreşeceğinizi bile öğrenebilirsiniz. Dövüş ve suç sonsuz görünebilir, ancak adrenalin asla yavaşlamamasını sağlayacaktır.

Sonuç olarak, bu oyun şimdiye kadar yaratılmış en ünlü oyunlardan birinin başka bir evrimidir. The Batman: Thearkham Knight Turkish Patch kesinlikle alınması gereken bir oyun. Bu yamanın yardımıyla, oyunun zaten sunduğu tüm avantajlardan tam olarak yararlanabileceksiniz. Çevrimiçi ve çevrimdışı oyun oynamanızı geliştirerek oyundan daha fazlasını elde edebilirsiniz.

Oyunu Xbox Live Arcade’de sevmeyenler için bu kesinlikle indirilebilecek en iyi oyunlardan biri. Eski sürümleri de sevip sevmemeniz önemli değil, bu son sürümle hala bir muamele içindesiniz. Size eski sürümlerle aynı türde zorluklar sağlar, ancak biraz başka bir şey ekler. Her oyunun en iyi parçalarını alıp tek bir pakette bir araya getirmek gibidir.

Mevcut en iyi sürümü aldığınızdan emin olmak için bu oyunu Fas PC oyun portalından indirmenizi tavsiye ederim. Türkçe versiyonu orijinal oyun üzerinde bir iyileştirmedir. Oyun indirme gerektirmez ve %100 bölge ücretsizdir. Oyunu dinlemek için işletim sisteminize uygun herhangi bir müzik çaları da kullanabilirsiniz.

Eğer siz de benim gibiyseniz ve online oyunları seviyorsanız oyunu daha önce duymamış olabilirsiniz. Ancak duyduysanız, sizi Batman’in dünyasına bir yolculuğa çıkardığını bilirsiniz. Bu yolculuk, bu muhteşem oyunun altı bölümüyle tamamlandı. Kendinize bir mola vermek veya sağlam bir aile eğlencesi için bu oyunu oynayın.

Ayrıca diğer oyun yamalarımız için linke tıklayınız.

Batman Arkham Knight Türkçe Yama 2021 indir

Batman Arkham Knight yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Batman Arkham Knight türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Batman Arkham Knight ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Batman Arkham Knight crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *