Assoluto Racing Apk Güncel 2022

Assoluto Racing Apk hali sitemizde mevcut olup siz değerli takipçilerimizin hizmetine sunmaktayız. Assoluto Racing Apk kurulumu oldukça basittir. Assoluto Racing Apk ile tüm erişemler açılacaktır. Dosyayı indirdiğinizde USB aracılığıyla telefonunuza atabilir ve APK kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.
Telefonunuzun izinlerini vermeyi unutmayın! Telefon izinleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz Youtube’a “telefon’a apk yükleme nasıl yapılır?” yazmanız yeterli olacaktır.
APK size ne sağlar?
Apk Size oyundaki veya uygulamadaki tüm açıkları kullanmanızı – premium, ücretli veya erişilemez olan özellikleri kullanmanıza imkan sağlar.
Apklar tamamı yurt dışı kaynaklı olup indirme siteleri dahil yabancılara aittir. Sitemiz bu hususta tamamen yayınlayıcıdır. Kesinlikle barındırıcı konumda olması dahil söz konusu değildir.

img_622e58fbe1f7a Assoluto Racing Apk Güncel 2022
Assoluto Racing Apk

Genel Bilgiler;

Assoluto Racing, motokros için yeni bir yarışçı oyunudur. Sadece dört çalışanı olan küçük bir Japon yayıncı tarafından geliştirilmiştir. Gerçek zamanlı fiziksel fiziğe sahip ilk motokros oyunu. Arabanızın görünümünü ve hatta istediğiniz ismi değiştirebilirsiniz. Assoluto Racing, aracınızı değiştirmenize izin veren çok az sayıda yarış oyunundan biridir. Mevcut on renk şemasından birini seçebilirsiniz.

Infinity Vector yıllardır bu oyun üzerinde çalışıyor. Çeşitli pist ve arabaların yanı sıra çeşitli kozmetik şirketlerine de lisans verdiler. Cep telefonunuzda yarış deneyimini getirdiler. Assoluto, tanıdıklar ve diğer çevrimiçi oyuncularla oynanabilen bir yarış oyunudur. Bunun için en iyi şeylerden biri, tamamen ücretsiz olması ve bir Google Play Store aboneliği gerektirmemesidir. Bunun yerine, ek bir siteden indirmeniz ve ardından uygulamayı telefonunuza yüklemeniz gerekir. Cihazda güvenli modu açtığınızdan emin olun.

Assoluto Racing Apk Güncel 2022 Nasıl Kurulur?

img_622e590c368e7 Assoluto Racing Apk Güncel 2022
Assoluto Racing Apk

Assoluto Racing Apk’daki ses efektleri inanılmaz derecede gerçek. Aynı zamanda pek çok farklı araçlar vardır. Sürüş diğer oyunlarda bulmak zor araç görürsünüz, ancak, asla değiştirmek için araçların kısa olacak. Arabalarının motorunu değiştirmek isteyen oyuncular için mükemmel bir oyun. Assoluto Racing indirmek ücretsizdir. Yarış oyununa başlamak ve aynı zamanda bir Android akıllı telefonda yoğun bir antrenman yapmak için harika bir fırsat.

Assoluto Racing’in oyununda, araçların kilidini açarak kilidini açabileceğiniz yedi marka var. Arabalar yarış pistlerinde yarışabilir ve gerçek dünyada ne kadar ileri gidebileceğinizi görme fırsatı yakalayabilir. Kontrollere ve gerçekçi oyuna hakim olduktan sonra, iyi bir skorla ödüllendirileceksiniz. Kaybetmek imkansızdır, bu nedenle pratik yapmaya devam edin.

img_622e591b5f913 Assoluto Racing Apk Güncel 2022
Assoluto Racing Apk

Assoluto Racing, yarış oyunlarından hoşlananlar için eğlenceli bir arcade yarışçısı olarak tanımlanabilir. Gerçek arabalar ve gerçek görüntülerle Assoluto Racing, sizi uzun süre eğlendiren harika bir oyundur. Çok oyunculu oyunlarda rakipleri yenmek ve aynı pistteki diğer oyunculara karşı yarışmak mümkündür. Rekabet ortamına girmek için harika bir fırsat. Assoluto oynadığınızda, diğer oyuncularınıza karşı oynamak veya çevrimiçi oyuncularla rekabet etmek mümkündür.

Assoluto Racing harika bir yarış oyunu. Çeşitli araçlara sahiptir ve çeşitli platformlarda oynamak kolaydır. Diğer birçok yarış oyununun aksine, Assoluto araba sürmeyi seven ve arabalara tutkulu olan insanlar için ideal bir seçimdir. Aracınızı kişiselleştirebilir, değişiklik yaparak geliştirebilir ve daha sonra pistteki en verimli yarışçı olmak için geliştirebilirsiniz. Sürüş simülatörü oyunlarını seven insanlar için mükemmel bir seçimdir.

Assoluto Racing Apk Güncel 2022 indir

Assoluto Racing Apk yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Assoluto Racing Apk türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Assoluto Racing Apk ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Assoluto Racing Apk crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *