Assassin’s Creed Unity Türkçe Yama 2021

Assassin’s Creed Unity Türkçe Yama sitemizde mevcut olup siz değerli takipçilerimizin hizmetine sunmaktayız. Assassin’s Creed Unity Türkçe yamanın kurulumu oldukça basittir.

Assassin’s Creed Unity Türkçe Yama oyununu Steam veya diğer platformlar üzerinden de indirebilirsiniz.

Başarılı bir yama kurulumu için lütfen yama dosyası içerisinde bulunan yönergeleri takip ediniz.

Assassin’s Creed: Unity, popüler ‘Assassinate’ video oyunları serisine dayanan yeni bir aksiyon-macera PC video oyunudur. Oyunun hikayesi, kahramanı Armas Vendetta’nın ölümünün vizyonları tarafından perili olduğu önceki taksitlerdeki olaylardan birkaç yıl sonra gerçekleşir. Şimdi, Çember olarak bilinen nihai kod kırma cihazına sahip bir saatçiyi öldürmesi gerekiyor. Ancak, zamansız ölümünün Çember’in nihai sırrını bulmasını engelleyeceğini ve cinayet kurbanlarının anılarını sileceğini bilmiyor. Oyun, oyundaki çeşitli bölümlere yayılmış görevleri tamamlama ve zorlukları tamamlama etrafında döner.

Assassin’s Creed Unity Türkçe Yama 2021 Nasıl Kurulur?

Daha önce de belirttiğimiz gibi oyun, önceki AC oyunlarının olaylarından birkaç yıl sonra geçiyor. Ayrıca Ezio Auditore adında genç, kapüşonlu bir suikastçı ve Brother Masse olarak bilinen bir İtalyan kraliyet ajanı gibi yeni karakterler içeriyor. Oyun ayrıca, Çember’in nihai sırrını bulmanın anahtarını elinde tutan Oracle adlı gizemli ve güçlü bir eseri de tanıtıyor. Ayrıca Tüccar olarak bilinen yeni, gizemli bir kötü adam da var.

Hikaye, oyuncunun Oracle’ın nihai kaynağını bulma arayışına girerken Ezio Auditore’un kontrolünü ele geçirdiği bir tıkla ve tıkla anlatımıyla anlatılıyor. Bu yolculuk sırasında bazı ölü krallar ve efsanevi Vezir de dahil olmak üzere çeşitli düşmanları öldürmesi gerekir. Ayrıca oyunda Architect adında gizli bir oynanabilir beşinci karakter var. Tek oyunculu veya kooperatif modlarında oynarken, dört oyuncu başka bir oyuncunun yanında oynamak zorunda kalmadan aksiyona katılabilir.

Ayrıca diğer oyun yamalarımız için linke tıklayınız.

Assassin’s Creed Unity Türkçe Yama 2021 indir

Assassin’s Creed Unity yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Assassin’s Creed Unity türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Assassin’s Creed Unity ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Assassin’s Creed Unity crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *