Assassin’s Creed Syndicate Türkçe Yama 2021

Assassin’s Creed Syndicate Türkçe Yama sitemizde mevcut olup siz değerli takipçilerimizin hizmetine sunmaktayız. Assassin’s Creed Syndicate Türkçe Yama 2021 kurulumu oldukça basittir.
Assassin’s Creed Syndicate oyununu Steam veya diğer platformlar üzerinden de indirebilirsiniz.
Başarılı bir yama kurulumu için lütfen yama dosyası içerisinde bulunan yönergeleri takip ediniz.

img_616c9b855bd93 Assassin's Creed Syndicate Türkçe Yama 2021
Assassin’s Creed Syndicate Türkçe Yama 2021

Assassin’s Creed Syndicate, üçüncü şahıs gizli aksiyon-macera açık dünya oyunudur. 23 Ekim 2015’te piyasaya sürüldü ve Ubisoft Montreal tarafından geliştirildi ve yayınlandı.

Oyun Türkçeye yerelleştirildi ve Ubisoft, yerelleştirme hatasını düzeltmek için bir yama yayınladı.

The Assassin’s Creed Syndicate – Türkçe Yama, Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan Assassin’s Creed Syndicate oyununun Türkçe yerelleştirmesidir. Orijinal sürümdeki hata bu yama ile düzeltildi.

Assassin’s Creed Syndicate Türkçe Yama 2021 Nasıl Kurulur?

Patch, İstanbul, Londra ve diğer şehirlerde de oynayabileceğiniz en yeni Assassin’s Creed oyunudur.

img_616c9ba2b1ca8 Assassin's Creed Syndicate Türkçe Yama 2021
Assassin’s Creed Syndicate Türkçe Yama 2021

Bu yama Türkçe dil içindir. Bu yamanın yüklenmesi Assassin’s Creed Syndicate’e Türkçe dil desteği sağlayacaktır.

Assassin’s Creed Syndicate, Assassin’s Creed serisinin dokuzuncu ana oyunudur ve 2014’ün Assassin’s Creed Rogue oyununun doğrudan devamıdır. 1868’de Londra’da geçen oyun, ikiz kardeş suikastçıları (Jacob ve Evie Frye), zenginler ve fakirler arasında sürekli büyüyen bir ayrımla bir dünyada yol alırken takip ediyor.

Assassin’s Creed Syndicate’de oyuncular, ortak bir hedefe ulaşmak için birlikte çalışan çok farklı becerilere sahip iki kardeş olan Jacob veya Evie Frye’ın kontrolünü ele alıyor. 23 Ekim 2015’te PlayStation 4 ve Xbox One için, 19 Kasım’da Microsoft Windows için, 17 Şubat’ta iOS cihazlar için Gameloft, 10 Mart’ta Android cihazlar için Gameloft tarafından piyasaya sürüldü.

 

Assassin’s Creed Syndicate Türkçe Yama 2021 indir

Assassin’s Creed Syndicate yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Assassin’s Creed Syndicate türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Assassin’s Creed Syndicate ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Assassin’s Creed Syndicate crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *