Assassin’s Creed Rogue Türkçe Yama 2021

Assassin’s Creed Rogue Türkçe Yama sitemizde mevcut olup siz değerli takipçilerimizin hizmetine sunmaktayız. Assassin’s Creed Rogue Türkçe Yama 2021 kurulumu oldukça basittir.

Assassin’s Creed Rogue oyununu Steam veya diğer platformlar üzerinden de indirebilirsiniz.

Başarılı bir yama kurulumu için lütfen yama dosyası içerisinde bulunan yönergeleri takip ediniz.

image-1024x352 Assassin's Creed Rogue Türkçe Yama 2021
Assassin’s Creed Rogue Türkçe Yama

Assassin’s Creed Rogue, Ubisoft Sofia tarafından Nintendo Wii için geliştirilen ve Ekim 2021’de Ubisoft tarafından piyasaya sürülen, özgür iradeli bir aksiyon-macera rol yapma video oyunudur. Assassin’s Creed serisinin yedinci ana oyunudur ve olaylardan yaklaşık dört yıl sonrasını konu alır. AC III’ün. Aslında bir yıl önce, oyuncunun önceki oyunlardaki kararları AC III olaylarının belirlenmesinde çok önemli bir rol oynamıştı. Oyun, bölgenin ekonomik durgunluktan kurtulduğu bir dönemde Fas’taki bir baraja ölümcül bir saldırıyı içeren uluslararası bir komploya karışan Ardon Cross adlı on beş yaşındaki bir franchise kahramanı ile başlıyor.

Bu makalede tartışacak sadece birkaç cümlemiz olmasına rağmen, bu oyundaki oynanış kesinlikle çok büyük. Aksiyon kesintisiz ve en yavaş bölümlerinde bile grafikler oldukça çarpıcı olabilir. Bununla birlikte, oyunun büyük kısmı, kahramanınız Arno’nun dünya haritasını keşfetmesi, savaşacak insanları bulması ve ayrıca savaşlara katılması, öğeleri toplaması ve seviye atlaması gereken tek oyuncu modunda oynanır. Hikaye nispeten basittir – temel olarak, oyun boyunca birçok farklı görevi yerine getirmek için çağrılan Creed ailesi adlı bir grup suikastçının hikayesini takip ediyorsunuz. Görevleri tamamladığınızda daha güçlü olursunuz, bu nedenle dövüşmek, kontrol etmek ve karakterinizi geliştirmek, tek oyunculu görevleri gerçekleştirmekten çok daha hızlı bir şekilde oyunda ilerlemenize yardımcı olur.

image-1-1024x358 Assassin's Creed Rogue Türkçe Yama 2021
Assassin’s Creed Rogue Türkçe Yama

Serideki önceki bazı oyunlardan farklı olarak, bu oyunun genel bir amacı yok. Belirli hedefleri tamamlamak mümkün olsa da, asla bir orduyla savaşmaz veya dünyayı ele geçirmek için bir seviyeyi tamamlamazsınız. Bunun yerine amacınız, dünyanızdaki birçok sorunun nedeni gibi görünen gizemli “Creed” ailesi hakkında bilgi bulmaktır. Hikaye günlük girişleri, çeşitli karakterlerle konuşmalar ve her şeyi birbirine bağlayan birkaç geri dönüşle anlatılıyor.

Assassin’s Creed Rogue Türkçe Yama 2021 Nasıl Kurulur?

Suikast serisindeki önceki oyunlardan farklı olarak, bu oyunun güçlü bir hikayesi yok, bunun yerine daha açık dünya. Oyun, korsan adası Vergen’e indiğinizde başlar, burada araştırmanız adanın bir zamanlar yok edilmiş güçlü bir korsan klanına ev sahipliği yaptığını ortaya çıkaracaktır. Oyun boyunca adanın tarihini, klanın neden öldürüldüğünü ve neden öldürüldüklerini öğrenmek için gidebileceğiniz yeri öğreneceksiniz. Ayrıca, sessiz bir korsan ve kilidi açılabilir karakteriniz olan birkaç yerli kadın da dahil olmak üzere yolculuğunuzda tanıştığınız birkaç karakterle karşılaşacaksınız (sadece oyunu tamamladıktan sonra). Bu karakterler, oyuna biraz lezzet katmanın yanı sıra hikayeye biraz arka plan kazandırmaya yardımcı olur.

Bu oyundaki grafikler oldukça güzel görünüyor. Ancak, özellikle daha gerçekçi görünmeleri açısından biraz daha fazla iş kullanabilirler. Önceki oyunlarda, ortamlar genellikle çok gerçekçi değildi, bu yüzden yüz animasyonları oldukça basitti. Ancak Assassin’s creed: North Atlantic’teki ortam oldukça ayrıntılı ve gerçekçi. Hapishane, deniz feneri, pazar ve hatta bir korsan üssü gibi diğer birçok yerin yanı sıra keşfedilecek geniş bir şehir alanı var. Tüm bu alanlar düzgün bir şekilde oluşturulmuş ve oldukça gerçekçi görünüyordu.

Seslendirme, bu oyundaki bir başka büyük değişiklik. Önceki suikastçı oyunlarında monoton konuşan bir suikastçı olarak oynamanız gerekiyordu, ancak Kuzey Atlantik’te bir tüccar olarak oynuyorsunuz. Bu, New York City’de geçtiği düşünüldüğünde oldukça doğal, ancak seslendirme oyuncularının şehirden insanlarla sınırlı olduğu önceki oyunlara alışkınsanız, yine de fark edilebilir. Ancak, özellikle eski bir sadık olduğu için karakteri oldukça inandırıcı buldum.

Oynanışa gelince, burada söylenecek fazla bir şey yok çünkü oyun önceki suikastçı oyunlarında görülen formülün hemen hemen aynısını takip ediyor. Ancak oyunda, suikastçınız için yeni yetenekler satın almanızı sağlayan bir yükseltme sistemi, özel saldırılar ve silah uzmanlığı gibi birkaç ekleme var. Assassin’s Creed serisi her zaman gizlilik ve aldatma ile ilgili olmuştur ve bu oyun kesinlikle bu bölümde hayal kırıklığına uğratmaz. Savaş, özellikle gizli hareketlerle birleştirildiğinde harika ve genel oyun da oldukça ilginç.

Genel olarak, suikastçı avcısının hikayesi oldukça ilginç ve serinin hayranlarını çok mutlu edecek. Oyun çok zor değil ve insanlar oyun içinde farklı karakterleri oynamaya devam ettikçe kesinlikle oynanabilir. Bu oyun aynı zamanda hayranlara, oyunun iki hikayenin ne kadar süreceği düşünüldüğünde oldukça uzun sürecek mükemmel bir aksiyon deneyimi sunuyor. Gizli nesnelerden hoşlanıyorsanız, dövüşüyorsanız veya sadece kaliteli bir video oyunu oynamak için biraz zaman harcamak istiyorsanız, o zaman gerçekten efendisini kötü adamlardan koruması gereken bir suikastçının Assassin Creed: kuzey – batı temasını oynamayı düşünmelisiniz.

Assassin’s Creed Rogue Türkçe Yama 2021 indir

Assassin’s Creed Rogue yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Assassin’s Creed Rogue türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Assassin’s Creed Rogue ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Assassin’s Creed Rogue crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *