Assassins Creed Origins Türkçe Yama 2021

Assassins Creed Origins Türkçe Yama sitemizde mevcut olup siz değerli takipçilerimizin hizmetine sunmaktayız. Assassins Creed Origins Türkçe Yama 2021 kurulumu oldukça basittir.
Assassins Creed Origins oyununu Steam veya diğer platformlar üzerinden de indirebilirsiniz.
Başarılı bir yama kurulumu için lütfen yama dosyası içerisinde bulunan yönergeleri takip ediniz.

img_616dfa94b4d88 Assassins Creed Origins Türkçe Yama 2021
Assassins Creed Origins Türkçe Yama

Assassins Creed Origins oyunu, Rönesans İspanya dünyasına dayanan bir rol yapma video oyunudur. Muhtemelen oyundaki en unutulmaz karakter, 14. yüzyıl İran’ında Türk ajanları tarafından tuzağa düşürülen kahramanınız Ezcan’dır. Gördüğü işkenceler yüzünden zayıf düşmüş ve savunmasız kalmıştır. Kendinizi ona tanıdık gelen bir yerde buluyorsunuz, hafızasının korkunç geçmişinin hatıralarıyla lekelendiği yerde. Beklenmedik bir yabancının yardımıyla bir kez daha bu dünyaya adım atmanıza ve kaderinizi belirlemenize izin veriliyor.

Oyunun arkasındaki hikaye, bu süre zarfında Hıristiyanların tüm bölgeyi ele geçirmenin eşiğinde olmalarıdır. Assassin’s Creed Origins oyuncusu, inancı ve şerefi kontrolü dışındaki güçler tarafından yozlaştırılan dindar bir Hıristiyan olan Ezcan’ın yerine geçecek. Ezcan için radikallerin eylemleriyle parçalanan Türk halkının birliğini korumak önemlidir ve burada kendini doğru olan için savaşırken bulur. Ezcan, eşsiz yeteneklerini ve eşarbın sağladığı kalın örtünün sağladığı örtüyü kullanarak, farklılıklarını ortaya koymaya ve ortak düşmana karşı birlikte çalışmaya istekli görünen Osmanlı güçlerine karşı mücadele etmek zorunda kalacaktır.

Oyuna bakarken gerçek tarihsel gerçeklere çok az atıfta bulunulduğu açıktı ama bu iyiydi çünkü oyunun odak noktası bu değildi. Bulduğum şey, hikayenin zaman zaman sürüklenmesiydi, ancak bir kez geçtikten sonra çok daha kolay sürükleniyor. Kendimi, tüm yan görevleri tamamlamak ve karakterimin seviyesini yükseltmek ve farklı kupaların peşinden gitmek için görevlere gitmek istemeye kendimi kaptırmış halde buldum. Bir görevi bitirdiğimde ve Türkiye toplumuna yardım ettiğimi bilmek benim için her zaman tatmin edicidir. Sadece bu da değil, ülke için iyi bir şey yaptığımı hissettiriyor.

Assassins Creed Origins Türkçe Yama 2021 Nasıl Kurulur?

img_616dfaa8e50e2 Assassins Creed Origins Türkçe Yama 2021
Assassins Creed Origins Türkçe Yama

Ne yazık ki, tüm bu açık uçlu herkes için ücretsiz, bir sonraki adımın ne olduğunu bilmediğim için kafamı biraz karıştırdı. Oyunu çok kafa karıştırıcı yapan bazı şeyler vardı ama bir kez daha iyiydi çünkü hikayeyi nasıl ilerleteceğimi bulmaya çalışıyordum. Kafamı kurcalayan şeylerden biri de Ezcan’ın aslında kendini tanıttığı suikastçı olup olmadığıydı. İkiyüzlü müydü ya da ne?

Dürüst olmak gerekirse, bu oyun hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Tek bildiğim, Dishonored’ın aynı zamanda kendi oyunu olurken aynı türde oyun ve stile sahip olduğu görünüyor. Ancak Dishonored’dan kesinlikle farklı olduğunu söyleyebilirim. İkincisi, hikayenin farklı parçalarını bulmak için dünyayı araştırıp keşfetmenizi sağlarken, burada bunun yerine farklı insanlarla savaşacak ve çevrenin her hareketinize tepki verdiğini göreceksiniz. Bu, Hitman oyununun ayırt edici özelliği ve Hitman: Absolution’ı kesinlikle sağlam bir oyun gibi hissettiren bir özellik gibi görünüyor.

img_616dfab4ae7dc Assassins Creed Origins Türkçe Yama 2021
Assassins Creed Origins Türkçe Yama

Sınırlı sayıda eyleme sahip olduğunuz için kaynaklarınızı ve becerilerinizi nasıl koruyacağınızı öğrenmelisiniz. Bu bölümdeki hile, ne zaman savaşacağını ve ne zaman kaçacağını öğrenmektir. Çok fazla vermek istemiyorum ama her şeyi hatırlayacağınızı düşünüyorsanız, muhtemelen sonundan nefret edeceksiniz. Temelde geldiğim yer orası.

Yine de hikayeden zevk aldım ve hikayenin gerçek uygulamasına gelince biraz kafam karıştı. Bazı bölümler tahmin edilebilirdi ama diğer zamanlarda işleri biraz aceleye getirmişler gibi hissettim. Bunun dışında oyun iyi tasarlanmış. Sanat ve dokuların nasıl yapıldığını ve oyunun genel görsel çekiciliğini beğendim. Bir profesyonel tarafından yapılmış gibi görünüyor.

Söyleyebileceğim tek şey, Dishonored’ı seviyorsanız, muhtemelen bu oyunu da seveceğinizdir. Dishonored oynamadıysanız, gerçekten gidip oynamalısınız. Pişman olmayacaksın. Keşke bu oyun hakkında konuşacak daha çok şey olsaydı.

Assassins Creed Origins Türkçe Yama 2021 indir

Assassins Creed Origins yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Assassins Creed Origins türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Assassins Creed Origins ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Assassins Creed Origins crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *