Assassin's Creed Brotherhood Türkçe Yama 2021

Assassin’s Creed: Brotherhood Türkçe Yama, Ubisoft Quebec tarafından yaratılan ve Ubisoft tarafından piyasaya sürülen 2021 aksiyon-macera video oyunudur. Assassin’s Creed: Brotherhoo Türkçe Yama olarak sitemizde sunulmaktadır. Türkçe Yama indirmek için sol taraftaki linke Tıklayabilirsiniz. Başarılı Assassin’s Creed serisinin üçüncü ana devamı ve aynı adlı başarılı Wii oyununun devamı. Oyun PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PlayStation Portable ve Nintendo Wii U için piyasaya sürüldü.

Assassin’s Creed Brotherhood İncelemesi

Assassin’s Creed: Brotherhood, Ubisoft Quebec tarafından yaratılan ve Ubisoft tarafından piyasaya sürülen 2021 aksiyon-macera video oyunudur. Başarılı Assassin’s Creed serisinin üçüncü ana devamı ve aynı adlı başarılı Wii oyununun devamı. Oyun PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PlayStation Portable ve Nintendo Wii U için piyasaya sürüldü.}

Hikaye açısından oyun, baş kahramanı AC/ suikastçı Jacob’ın Avrupa’daki İspanya Kıtası ile savaşa gitmeden önceki hayatını takip ediyor. Bu yolculuğa çıkarken, Fransa’nın gölgesinde düşmanı içeren bir komployu ortaya çıkarır. Burada, Creed ailesinin düşman üyeleriyle veya mevcut sayısız diğer uzmanlıklardan herhangi biriyle ölümcül mücadelenin yanı sıra serinin imzası olan iç ve dış mekan aşamalarını deneyimleyeceksiniz. Ayrıca oyun boyunca ortaya çıkarılacak bir sürü tarihi eşya var.

Amacın için para kazanırken avlarını öldürdüğün ve rakiplerin kalabalığını biçtiğin oyunlardan hoşlanıyorsan, bu oyunu kesinlikle seveceksin. Aksiyon baştan sona ilgi çekicidir ve oyunda çok az durgunluk vardır. Grafikler birinci sınıf ve genel efektler gerçekten çok iyi. Ancak, bu oyunda hala birkaç hata var ve oyunu zaman zaman oldukça aksak hale getirebilirler. Ancak, bunlar birkaç hızlı yama ile kolayca sabitlenir.

Bazıları için bu, çok fazla zaman harcamak isteyecekleri bir oyun değil. Bu tarz oyunlardan hoşlanan biriyseniz kesinlikle bir göz atmalısınız. Hikaye sürükleyici ve sürükleyici. Sokağın penceresinden bir cam şıngırtısı duyduğumda kendimi sonuna kadar masalın içinde buldum. Ondan sonra şehri keşfetmeye başladım.

Assassin’s Creed Brotherhood Türkçe Yama 2021 Nasıl Kurulur?

Partnerim de oyundan gerçekten keyif aldı. Kesilen sahneleri ve yavaş yavaş içine çekilmesini seviyordu. Ayrıca gizli saldırılardan ve kendinize hiç dikkat çekmeden korumaları nasıl geçebileceğinizden gerçekten keyif aldım. Dövüşler sırasında kullanabileceğiniz farklı silahlar oyunu ilginç hale getirdi.

Oyunun çok oyunculu yönü söz konusu olduğunda, sorun değil. Gecikme yok, ancak bazen biraz sıkıcı olabiliyor. En iyi silahları seçemiyorsunuz ve her zaman aynı muhafızlarla savaşıyorsunuz. Aslında, hiçbir şey yapamadan öldürüldüğüm birkaç kez oldu. Önemli bir şey değil, ancak özellikle işbirliği oturumunuzu kurtarmaya çalışıyorsanız sıkıcı olabilir.

Assassin’s Creed Brotherhood Nasıl Bir Oyun?

Genel olarak, bu oyun eğlenceli. Macera oyunlarını seviyorsanız, muhtemelen Assassin’s Creed’i de seveceksiniz. Kooperatif oyunlarını seviyorsanız, bunu çok ilginç bulmayabilirsiniz. Aslında, dövüş sahnelerinin ne kadar yoğun olduğunu düşünürsek sınırları aşmış olabilirim.

Bu oyuna kalitesi ve tekrar oynatma değeri nedeniyle beş yıldız veriyorum. Tekrar tekrar oynamaktan çekinmiyorsanız, bu oyun tam size göre. Yine de gizli nesne sahnelerinden hoşlanıyorsanız, bunu atlayıp farklı bir şey aramak isteyebilirsiniz. Brotherhood oyunu kadar yoğun değil ama yine de oynaması eğlenceli.

Bu oyunun bir başka güzel yanı da tekrar kodlarının olmasıdır. Brotherhood oyunlarından farklı olarak, yeni hareketler öğrenebilmeniz ve gizli yeteneklerinizi geliştirebilmeniz için bazı bölümleri tekrar oynayabilirsiniz. Ayrıca, kooperatif dizileri de tekrar oynatılabilir. Siz ve kooperatif ortağınız bir şeye takılırsanız veya beklenmedik bir engel ortaya çıkarsa, tekrar kodları kullanışlı olur.

Gizli nesneleri ve keşfetmeyi seviyorsanız bu oyun tam size göre. Ortamlar güzel çizilmiş ve hikaye sürükleyici. Oyunun yönünü beğendim. Bulmacalar çok zor değil ve sadece gözlerinizi gerektiriyor. İyi derecede İngilizceniz varsa, iyi olmalısınız. Ancak bu oyunun önceki bölümlerini oynamadıysanız, ikinci bölüme geçmeden önce ilk bölümden başlamanızı öneririm.

Bu oyun, önceki bölümlerden yeniden yapılan sahnelerin yanı sıra yepyeni sahnelerle birlikte geliyor. Hikaye mükemmel ve sonuna kadar tahminde bulunmanızı sağlıyor. Kendinizi hikayeye kaptırmış ve aynı zamanda çok oyunculu modu oynarken bulacaksınız. Tek oyuncu modunda oynamak size gerçek yaşam ortamının hissini verecektir. Ayrıca gizli becerilerinizi mükemmelleştirmenize yardımcı olacaktır.

Ayrıca diğer oyun yamalarımız için linke tıklayınız.

Assassin’s Creed Brotherhood Türkçe Yama 2021 indir

Assassin’s Creed Brotherhood yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Assassin’s Creed Brotherhood türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Assassin’s Creed Brotherhood ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Assassin’s Creed Brotherhood crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *