Assassin’s Creed 3 Türkçe Yama 2021

Assassin’s Creed 3 UBİSOFT Yapımı Bundan tam 8 sene önce çıkışını gerçekleştiren Ubisoft yapımı açık dünya aksiyon oyunu indireceğiniz bu Assassin’s Creed 3 Türkçe Yama ile Türkçe yapabilirsiniz. Oyun Çeviri tarafından hazırlanmış olup 100% çevrilmiştir.

Kurulum programı ile kurulum işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Assassins-Creed-3-Turkce-Yama-1 Assassin's Creed 3 Türkçe Yama 2021
Assassins-Creed-3-Turkce-Yama-2 Assassin's Creed 3 Türkçe Yama 2021

Assassin’s Creed 3, Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve Nintendo Wii, Xbox 360, Wii U, Windows ve PlayStation 3 için piyasaya sürülen yeni bir aksiyon-macera video oyunudur. Assassin’s Creed serisinin beşinci ana bölümü ve Assassin’s Creed: Revelations’ın başarılı 2021 sürümü. Bu oyunun hikayesi, Assassin’s Guild’in önde gelen bir liderinin ölümüyle ilgilidir. Oyunun baş karakter Bayek’in hikayesini takip edeceği anlamına gelir. Birinci şahıs görünümü, oyunun ana anlatımı sırasında kahramanın görünümüne geçerek gelişmiş bir interaktif deneyim sağlar. Bu oyunda ayrıca haritalar, gizli öğeler, çok oyunculu seçenekler ve ücretsiz kooperatif gibi yeni ve geri dönen özellikler yer alacak.

Assassin’s Creed 3 Türkçe Yama 2021 Nasıl Kurulur?

Sadece birinci şahıs oyunu olmasına rağmen, oyun yine de üçüncü şahıs bakış açısını iyi bir şekilde kullanıyor, eyleme bakış açısı katıyor ve dünyayı daha detaylı hale getiriyor. Oyunun anlatısını ilerletmek için üstlenilecek birçok isteğe bağlı görev, hazine avı ve bulmaca bölümü var. Oyun içinde belirli görevleri tamamlarsanız birkaç özel son da açılabilir. Diğer bonuslar arasında eserler, kostümler, kıyafetler, seviye yükseltmeleri, silahlar ve maceranız boyunca toplanabilecek diğer öğeler bulunur.

Oyundaki grafikler oldukça güzel ve göze hitap ediyor. Kullanılan dokular ayrıntılı ve gerçekçidir, oyuna gerçekçilik duygusu katar. Ayrıca oyunun ücretsiz kooperatif moduna sahip olacağına söz verildi. Maalesef şu anda bununla ilgili hiçbir şey bulamıyoruz. Bu oyunu oynamak istiyorsanız, Assassin’s Creed 3 Season Pass satın almanız veya gerçek bir Xbox konsolu satın alarak oyunu edinmeniz gerekecektir.

Assassins-Creed-3-Turkce-Yama-3 Assassin's Creed 3 Türkçe Yama 2021
AC 3

Ayrıca sitemiz üzerinden serinin son çıkan oyunu Assassin’s Creed Odyssey Türkçe Yama ulaşabilirsiniz.

Assassin’s Creed 3 Türkçe Yama 2021 indir

Assassin’s Creed 3 yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Assassin’s Creed 3 türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Assassin’s Creed 3 ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Assassin’s Creed 3 crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *