Assassin’s Creed 2 Türkçe Yama 2021

Assassin’s Creed 2 Türkçe Yama sitemizde mevcut olup siz değerli takipçilerimizin hizmetine sunmaktayız. Assassin’s Creed 2 Türkçe Yama 2021 kurulumu oldukça basittir.
Assassin’s Creed 2 oyununu Steam veya diğer platformlar üzerinden de indirebilirsiniz.
Başarılı bir yama kurulumu için lütfen yama dosyası içerisinde bulunan yönergeleri takip ediniz.

 

 

 

Bu video oyunundaki olay örgüsü, daha önce AC I’de yer alan hikayeyi takip ediyor ve bu da kendinizi tarihe geri döndüğünüzü, başka bir maceraya hazır olduğunuzu hissettiriyor. Ezhane’yi bir ergen olarak görerek, becerilerini geliştirmek için diğer Assassin askerleriyle birlikte eğitim alarak başlıyorsunuz. Oyun sizi ilk oyunun olaylarına geri götürüyor, ancak aynı zamanda daha tuhaf – bazı alanlar sanki bir nedenden dolayı kaldırılmış gibi neredeyse unutuluyor. Örneğin oyunun bir noktasında Ezhane’nin babasız bir kulübede yalnız kaldığını göreceksiniz. Doğal olarak, o zamandan beri ona ne olduğunu bilemezsiniz, ancak bir şeylerin ters gittiğini hissedersiniz. Bu sizi Ezhane’ye tam olarak ne olduğunu bulma arayışınıza götürür.

Ezhane bu sefer peşinde yalnız değil. Yeni üye Juno’nun yanı sıra ilk oyundan birkaç tarihi şahsiyetten destek aldı. Ezhane, Kardeş Vermes liderliğindeki bir grup Korsikalı Korsana karşı yarışmalıdır. Juno ve diğerlerinin de Korsika adası hakkında bilgi toplamak ve Korsikalıların burayı ele geçirmesini engellemek gibi çeşitli amaçları var. Her görev, bazen koşullar belirsiz olsa da, bir ölüm veya kurtarma girişimi ile sona erer.

AC II’nin açık dünyası, size kabininizin sınırları içinde istediğiniz her şeyi yapma özgürlüğü verir. Koşmak, dövüşmek veya sadece gezmek istiyorsanız, bunu yapabilirsiniz. Yine de biraz serbest koşu yapmak istiyorsanız, hikayenin belirli bölümlerini etkinleştirmek için çemberlerin arasından atlamanız veya ortamdaki nesneleri kullanmanız gerekir. Aynı şekilde, savaşa girmek istiyorsanız, düşman asker dalgalarıyla savaşmak için çevreyi kullanmanız gerekecek.

Assassin’s Creed 2 Türkçe Yama 2021 Nasıl Kurulur?

Assassin’s Creed 2 Türkçe Yama 2021 indir

Assassin’s Creed 2 yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Assassin’s Creed 2 türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Assassin’s Creed 2 ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Assassin’s Creed 2 crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
  1. serdar

    mediaval dynatsy türkçe yama için linklerin hepsi kırık oraya yorum yapılmadığı için buraya yapıyorum. düzeltin lütfen

  2. ATACAN

    tom clancy’s ghost recon breakpoint türkçe yama linklerinin ikiside güncel olarak çalışmamakla beraber bahsi geçen oyunun yama sayfasına yorum yazılmadığı için buraya yazıyorum.