Angela Apk 2022 Güncel

Angela Apk 2022 Güncel

Angela Apk hali sitemizde mevcut olup siz değerli takipçilerimizin hizmetine sunmaktayız. Angela Apk kurulumu oldukça basittir. Angela Apk ile tüm erişemler açılacaktır. Dosyayı indirdiğinizde USB aracılığıyla telefonunuza atabilir ve APK kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.
Telefonunuzun izinlerini vermeyi unutmayın! Telefon izinleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz Youtube’a “telefon’a apk yükleme nasıl yapılır?” yazmanız yeterli olacaktır.
APK size ne sağlar?
Apk Size oyundaki veya uygulamadaki tüm açıkları kullanmanızı – premium, ücretli veya erişilemez olan özellikleri kullanmanıza imkan sağlar.
Apklar tamamı yurt dışı kaynaklı olup indirme siteleri dahil yabancılara aittir. Sitemiz bu hususta tamamen yayınlayıcıdır. Kesinlikle barındırıcı konumda olması dahil söz konusu değildir.

img_621bbde82f072 Angela Apk 2022 Güncel
Angela Apk

Genel Bilgiler;Konuşan Angela’nın dünyasına göz atın ve modasını, saç stilini, evini ve makyajını kişiselleştirin – hepsi de büyüleyici sevimli mini oyunlar oynarken.

Zaten 165 milyondan fazla indirme ile… eğlenceyi kaybetme!

ANGELA’YI EVLAT EDİN
Angela’yı gerçekten kendi sanal hayvanınız olarak kucaklayın ve ona inanılmaz bir yaşam sağlayın! Modaya uygun bir şehir kedisi olmasına yardım et. Diş fırçalamadan kıyafet alışverişine kadar hepsi senin!

ONA İYİ BAK
Angela’yı gerçekten kendi süper yıldızın yap! Ona destek ol, ona şarkı söyle, lezzetli anlaşmalarını besle. Sadece tadını çıkar – yeni en iyi arkadaşın olacak!

CANLI MAKYAJ OLUŞTURUN
Talkingangela’ya bir stil makyajı sağlayarak muhteşem tasarım anlayışınızın parlamasına izin verin!
Ruj, göz farı, allık – kalbinizin içeriğine göre özelleştirin! Onlarca farklı renk ve sınırsız hayal gücü özgürlüğü ile kendinizi gerçekten ortaya çıkarabilirsiniz!

Angela Apk 2022 Güncel Nasıl Kurulur?

img_621bbdef96bcd Angela Apk 2022 Güncel
Angela Apk

MODA YETENEĞİNİZİ İFADE EDİN
Sen harikasın, bu yüzden Angela’yı da harika yap! Bir milyondan fazla farklı stil karışımıyla gerçekten benzersiz bir şey üretebilirsiniz!

MİNİ OYUNLAR OYNA
Harika yeni mini oyunları keşfedin ve oynayın! Mutlu Bağlantıdan bubble Shooter’a – tüm favorileriniz burada… ve daha fazlası her zaman dahildir!

VE ÇOK, ÇOK DAHA FAZLASI …
Özel yeni kıyafetlerin kilidini açın, seviye atlayın, benzersiz çıkartmalar toplayın, muhteşem evini uyarlayın… ve tüm bu zamansız Angela tasarımında iddia ettiğiniz her şeyi kopyalarken!

Bu uygulama PRİVO lisanslıdır. PRİVO safe harbor mührü, çocuğunuzun bireysel bilgilerini güvence altına almak için COPPA sertifikalı kişisel gizlilik uygulamaları geliştirdiğini belirtir. Uygulamalarımız daha genç çocukların bilgilerini paylaşmasına izin vermiyor.

img_621bbdfa67ac3 Angela Apk 2022 Güncel
Angela Apk

Bu uygulama şunları içerir:
Kullanıcıları uygulamayı tekrar oynatmaya ikna etmek için materyalin kişiselleştirilmesi.
Sosyal medya ağları aracılığıyla arkadaşlarınızla bağlantı kurma ve bağlantı kurma imkanı.
YouTube entegrasyonu ile Outfit7’nin animasyon karakterlerinin videolarını görmek.
Ürünler, oyuncunun ulaştığı mevcut seviyeye bağlı olarak sanal para birimi cinsinden çeşitli oranlar için kullanılabilir.
Gerçek para kullanarak herhangi bir uygulama içi satın alma işlemi yapmadan uygulamanın tüm performanslarına erişmek için alternatif seçenekler.

Angela’yı gerçekten kendi sanal hayvanınız olarak kabul edin ve ona muhteşem bir hayat sunun! Angela’yı kendi süperstarın yap! Harikasın, bu yüzden Angela’yı da inanılmaz yap! Onu güzel balerinlerden punk ninja’ya kadar en yeni stillerde ve en şirin kostümlerde giydir! Bir milyondan fazla farklı stil karışımıyla, gerçekten farklı bir şey üretebilirsiniz!

Angela Apk 2022 Güncel indir

Angela Apk 2022 yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Angela Apk 2022 türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Angela Apk 2022 ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Angela Apk 2022 crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *