Among US Türkçe Yama 2021

Among US Türkçe Yama sitemizde mevcut olup siz değerli takipçilerimizin hizmetine sunmaktayız. Among US Türkçe Yama 2021 kurulumu oldukça basittir.
Among US oyununu Steam veya diğer platformlar üzerinden de indirebilirsiniz.
Başarılı bir yama kurulumu için lütfen yama dosyası içerisinde bulunan yönergeleri takip ediniz.

img_6167541a1aca7 Among US Türkçe Yama 2021
Among US Türkçe Yama 2021

Bu oyun, daha önce bir strateji oyununda görmediğimiz birçok yeni özellik sunuyor. Bunlar arasında ‘Stinging Ray’, ‘Plazma Cutter’ ve ‘Draggon Claw’ gibi yeni silahlar var. Her silahın farklı nitelikleri ve farklı yetenekleri vardır. Ayrıca oyuncuların hayatta kalanlardan oluşan bir ekip veya tek bir kurtulan arasında seçim yapmalarını ve onları yok etmeye çalışan Bakugan sahtekarına karşı savaşmalarını sağlayan yepyeni bir modumuz var.

Hikayeye gelince, oyuncular ana kampa yapılan saldırı sırasında hayatta kalan bir grubu kontrol ediyor. Bakugan ile savaşırken diğer sahtekarların üssünüzü sabote etmesini de engellemelisiniz. Bu, farklı mürettebat üyeleriyle konuşarak ve onları grubunuza katılmaya ikna ederek yapılır. Bunu yaptıklarında, mürettebatınızın her biri silahlarını değiştirebilir ve sahtekarlara karşı savaşta kullanabilir.

Among US Türkçe Yama 2021 Nasıl Kurulur?

img_616754375a7cd Among US Türkçe Yama 2021
Among US Türkçe Yama 2021

Bu oyunun sağladığı bir başka heyecan verici özellik, uygulama içi satın alımları kullanarak donanımınız için yükseltme satın alma yeteneğidir. Dört mürettebat üyenizin her biri için Stinger, Long Lance, Javelin, Heavy Lance, Mace veya Hammer satın alabilirsiniz. Ayrıca bu silahlar için sekiz adede kadar yükseltme satın alabilirsiniz. Oyun içi para birimi olan altın, oyuncularınız için bu şeyleri satın almak için kullanılır.

Sahteciye karşı son savaş, Cephalonia adlı devasa bir gezegende gerçekleşir. Senin görevin, oraya yerleştirilen tüm Bakugan sahtekarlarını ortadan kaldırmak. Yine, bu sahtekarların çoğu gezegenin bazı kısımlarını yok ettiğinden, daha birçoğunun üssünüzü ele geçirmeye çalışması muhtemeldir. Bunun olmamasını sağlamak için oyuncularınızın üslerini bariyerler ve tuzaklar kullanarak savunmasını sağlayın. Mevcut çeşitli silahları kullanarak üssün girişlerini savunmalarını sağlayın. Diğer Bakugan içeri girdiğinde, oyuncularınız mevcut çeşitli silahları kullanarak onları yok edebilir.

Among US Türkçe Yama 2021 indir

Among US Türkçe yama kurulumu oldukça basittir. Yukarıdaki görsellere bakarak Among US Türkçe türkçe yama nasıl yapılır görsel anlatımıyla işlemini tamamlayabilirsiniz. Among US Türkçe ücretsiz indir butonu, sol üstte sizleri bekliyor. Ayrıca Among US Türkçe crack dosyası arayan ziyaretçilerimiz, bu içerikteki linki kontrol etmelilerdir.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *